Jesteś tutaj: Oferta

Oferta

Nasza działalność

AKIE Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie dystrybucji jednorazowych kosmetyków i galanterii hotelowej. Poniżej przedstawiamy główne filary naszej działalności. Produkty kierujemy do hoteli w każdym standardzie, pensjonatów, moteli, ośrodków wypoczynkowych i klientów detalicznych.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Gwarantujemy jakość i nowoczesność produktów
Szybką realizację zamówień
Bezpłatne projektowanie i modelowanie produktów
Wykorzystujemy wiele innowacyjnych rozwiązań
Współpracujemy z wieloma kontrahentami, prowadzimy sklep on-line

Osobliwość, niezależność, indywidualizm, czyli wszystkie cechy, które posiadają nasze produkty. Zaprojektujemy każdą kolekcję kosmetyków, nawet te, które wydają się awangardowe czy trudne w produkcji. Do produkcji wykorzystujemy techniki hot stampingu, wycinkowy UV, Braille, tłoczenia i inne.

Gwarantujemy jakość i oryginalność. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby kosmetyki i galanteria hotelowa były proste, a jednocześnie luksusowe. Stworzyliśmy autorską markę kosmetyków i galanterii hotelowej Madeleine Cosmetics. Działamy na rynku z wieloma sukcesami, nieprzerwanie od 2002 roku.

Nasze produkty to zapachy, kolorystyka, kształty i trendy, które czerpią z otaczającego nas świata. Wszystkie produkty kosmetyczne są bezpieczne, są cyklicznie badane w warunkach laboratoryjnych oraz posiadają niezbędną dokumentację, która jest zgodna z aktualnymi przepisami i wymogami w UE.